KED Talk Podcast S01E13

A podcast series brought to you from Stockholm by Kunskapsskolan Education (KED). Reflecting and connecting educators of more than 100 schools that use the KED Program for personalized learning across Sweden, the UK, the Netherlands, India, USA and the Middle East. Working around the globe to personalize each student’s education according to their individual needs and abilities. Empowering the students to master the challenges of today and shape the world of tomorrow.

Click here to follow the KED Talk podcast show.

In deze aflevering:

S01E13: Kunskapsskolan US: ondernemersgeest die positieve veranderingen in de gemeenschap teweegbrengt.

Kunskapsskolan-onderwijs is over de hele wereld te vinden. Met banden over de grenzen heen en contact tussen docenten en studenten. KED Talk wil voortbouwen op dat netwerk, door een aantal landenportretten te maken. In eerdere afleveringen reisden we naar India, Saoedi-Arabië en Nederland. In deze KED Talk bezoeken we de Verenigde Staten van Amerika.

Wat als scholen leerlingen ondersteunen om zich doelgericht te ontwikkelen, holistisch te groeien, een positieve verandering in hun gemeenschap aan te brengen, hun identiteit, nieuwsgierigheid en passies te verkennen en doelen te stellen en keuzes te maken over hun leerproces? Welnu, je creëert een nieuwe school die leerlingen gepersonaliseerd onderwijs biedt, gebaseerd op het Kunskapsskolan-model. En dat is precies wat Katie Hahn en DJ Hartigan in New Jersey in de Verenigde Staten hebben gedaan. In deze KED Talk ontmoeten we ze allebei, als onderdeel van de Kunskapsskolan-reis langs de landen waar het KED-programma aan studenten wordt aangeboden, samen met Christian Wetell, directeur onderwijs bij Kunskapsskolan wereldwijd en co-host van alle KED Talk-afleveringen.

Luister de podcast hier of via jou eigen favoriete podcast platform (Apple podcast, Google podcast en Spotify) De Kunskapsskolan Community wil met haar podcasts en blogjes een zo groot mogelijk publiek bereiken, zowel binnen de scholen als daarbuiten. Voel je vrij om de link naar de blogs en podcast in je eigen organisatie en netwerk te delen.

Veel luisterplezier en hartelijke groet,

Namens de Kunskapsskolan Community,
Duco Adema
Voorzitter Kunskapsskolan Community Nederland
Tevens Bestuurder Cedergroep

Deel binnen je eigen netwerk: