KED Talk Podcast S01E12

A podcast series brought to you from Stockholm by Kunskapsskolan Education (KED). Reflecting and connecting educators of more than 100 schools that use the KED Program for personalized learning across Sweden, the UK, the Netherlands, India, USA and the Middle East. Working around the globe to personalize each student’s education according to their individual needs and abilities. Empowering the students to master the challenges of today and shape the world of tomorrow.

Click here to follow the KED Talk podcast show.

In deze aflevering:

S01E12: Kunskapsskolan UK: zorgen dat alle leerlingen een persoonlijke reis naar succes hebben

Kunskapsskolan-onderwijs is over de hele wereld te vinden. Met banden over de grenzen heen en contact tussen docenten en studenten. KED Talk wil voortbouwen op dat netwerk, door een aantal landenportretten te maken. In eerdere afleveringen reisden we naar India, Saoedi-Arabië en Nederland. In deze KED Talk bezoeken we Groot-Brittannië. Of specifieker: we bezoeken Shevington High School in Wigan. Waar directeur Julian Grant en zijn team ervoor zorgen dat alle leerlingen een persoonlijke reis naar succes maken. In een positieve benadering om de capaciteiten en talenten van elke leerling te identificeren en te koesteren en ervoor te zorgen dat iedereen de kans krijgt om te schitteren. Luister naar wat er op de Shevington High School wordt gedaan om jongeren voor te bereiden om de burgers van de toekomst te worden. Samen met Christian Wetell, directeur onderwijs bij Kunskapsskolan wereldwijd en co-host van alle KED Talk-afleveringen.

Luister de podcast hier of via jou eigen favoriete podcast platform (Apple podcast, Google podcast en Spotify) De Kunskapsskolan Community wil met haar podcasts en blogjes een zo groot mogelijk publiek bereiken, zowel binnen de scholen als daarbuiten. Voel je vrij om de link naar de blogs en podcast in je eigen organisatie en netwerk te delen.

Veel luisterplezier en hartelijke groet,

Namens de Kunskapsskolan Community,
Duco Adema
Voorzitter Kunskapsskolan Community Nederland

Deel binnen je eigen netwerk: