Blink jij uit in het schrijven van educatieve teksten op jouw vakgebied die zowel instructief als inspirerend zijn? Kun je lastige concepten eenvoudig en helder verwoorden? Ben je bekend met de doelgroep leerlingen in het vo? Weet je lesmateriaal aantrekkelijk te maken en ben je handig in het vinden van bijpassende media? Ben je enthousiast geworden en wil je graag aan de slag als Leermiddelenontwikkelaar op jouw vakgebied in een team dat gepersonaliseerd leren mogelijk maakt? Lees dan nu verder!

Team Curriculum & Expertise

De Leermiddelenontwikkelaar werkt voor team Curriculum & Expertise. Het team is verantwoordelijk voor de structuur, vorm en inhoud van de leerdoelen en de leermiddelen die aangeboden worden via onze Learning Portal. Daarnaast draagt het team vanuit zijn expertise bij aan de verdere professionalisering en ondersteuning van docenten. Dit gebeurt via webinars, e-learning modules en coaching op locatie.

Op dit moment zoeken we concreet ontwikkelaars voor Duits onderbouw.

Verantwoordelijkheden
 • Doelgericht theoriebronnen en oefeningen (door)ontwikkelen vanuit een duidelijke structuur;
 • Zorgen voor een didactisch effectieve opbouw van de bronnen en oefeningen, conform vakdidactische inzichten;
 • Zorgvuldig opgebouwde en aansprekende educatieve teksten schrijven die aansluiten bij de doelgroep;
 • Lesmateriaal aantrekkelijk maken door gebruik van bestaande, passende media;
 • Creatief zijn in het bedenken van verschillende werk- en oefenvormen.
De ideale kandidaat voor deze rol
 • Is in het bezit van of bezig met het behalen van een tweedegraads of eerstegraads bevoegdheid voor het vak Duits;
 • Is bevlogen over de mogelijkheden van gepersonaliseerd onderwijs en deelt de visie van Kunskapsskolan;
 • Heeft ervaring met de doelgroep (1e en 2e leerjaar vo);
 • Werkt zelfstandig, accuraat en met veel discipline vanuit de eigen werk-/thuissituatie;
 • Werkt gestructureerd en binnen de gestelde kaders;
 • Overlegt en werkt goed samen met collega’s en clustermanager.
Vereisten
 • Goed begrip van de mogelijkheden van digitaal lesmateriaal;
 • Brede kennis van beschikbare leermiddelen in eigen vakgebied;
 • Onderwijskundige kennis van leermiddelenontwerp en -ontwikkeling;
 • ICT-vaardig;
 • Uitstekende beheersing van de Nederlandse taal;
 • Uitstekende beheersing van het Duits;
 • Ervaring met het schrijven en ontwikkelen van online leermiddelen is een pré.
Wat bieden wij jou?
 • Een functie voor 8-16 uur per week;
 • Een zzp-contract of een overeenkomst voor de duur van het project, in principe tot januari 2022;
 • Geïnspireerde en betrokken collega’s.

Ons kantoor bevindt zich op het bedrijventerrein Forepark in Den Haag. Ons kantoor is uitstekend te bereiken met het ov en de auto, maar momenteel werken we voornamelijk vanuit huis.

Reageren op deze vacature?

Zie jij jezelf als onze nieuwe Leermiddelenontwikkelaar Duits en wil je ook graag jouw bijdrage leveren aan gepersonaliseerd leren? Wij ontvangen graag jouw sollicitatiebrief en cv via solliciteren@kunskapsskolan.nl onder vermelding van ‘Leermiddelenontwikkelaar Duits’.

Mocht je nog vragen hebben omtrent de vacature, neem dan contact op met Josine Keppler of Brenda Docter via 085 112 0000.

Kunskapsskolan Nederland: wie zijn wij?

Wij zijn Kunskapsskolan Nederland. Samen met scholen werken wij aan het realiseren van onderwijs dat start vanuit de kracht en ambitie van elke leerling. Elk mens is uniek, met eigen, persoonlijke dromen en unieke kwaliteiten om die dromen te verwezenlijken. Ieder mens heeft de behoefte hierin gezien en gehoord te worden. Wij stimuleren onderwijs waarin leerlingen zichzelf uitdagende doelen stellen en eigenaarschap nemen in hun eigen leerproces. Daarmee leren zij voor het leven.

Gepersonaliseerd leren stelt de ambitie en de kwaliteiten van leerlingen centraal door ze te verbinden aan de leerdoelen op school. Kunskapsskolan Nederland helpt scholen niet alleen om gepersonaliseerd leren uitvoerbaar en betaalbaar te maken, maar ook om op een verantwoorde manier de transformatie naar gepersonaliseerd leren binnen een bestaande school vorm te geven.

Jouw werkplek

Welkom in ons kantoor! Waar je omringd wordt door planten, hout en Perzische tapijten. Wij vinden het belangrijk om in een groene, creatieve en natuurlijke omgeving actief te zijn en waar genoeg plek is om te werken maar ook zeker om te ontspannen. Het uitgangspunt voor het inrichten van de gehele ruimte is onze waarden, die je zelfs op de muur kunt terugvinden.

Voel je welkom om onze nieuwe werkplek binnen te stappen, hier te werken en te ontmoeten. Plof lekker neer op onze heerlijke bank en drink een koffie of theetje onder het genot van een gesprek over gepersonaliseerd onderwijs in Nederland.

Deel binnen je eigen netwerk: