Vacature: Freelance auteur digitale leermiddelen Geschiedenis (freelance voor gem. 16-24 uur per week)

Blink jij uit in het schrijven van educatieve teksten die zowel instructief als inspirerend zijn? Kun je lastige concepten eenvoudig en helder verwoorden? Ben je bekend met de doelgroep leerlingen in het voortgezet onderwijs? Weet je lesmateriaal aantrekkelijk te maken en ben je handig in het vinden van passende media?
Ben je enthousiast geworden en wil je graag aan de slag als freelance auteur digitale leermiddelen Geschiedenis in een team dat gepersonaliseerd onderwijs mogelijk maakt? Lees dan nu verder!

Over Kunskapsskolan

Wij zijn Kunskapsskolan Nederland. Samen met scholen werken wij aan het realiseren van onderwijs dat start vanuit de kracht en ambitie van elke leerling. Elk mens is uniek, met eigen, persoonlijke doelen en unieke kwaliteiten om die doelen te verwezenlijken. Ieder mens heeft de behoefte hierin gezien en gehoord te worden. Wij stimuleren onderwijs waarin leerlingen uitdagende doelen stellen en eigenaarschap nemen in hun eigen leerproces. Daarmee leren zij voor het leven.

Gepersonaliseerd leren stelt de ambitie en de kwaliteiten van leerlingen centraal door ze te verbinden aan de leerdoelen op school. Kunskapsskolan begeleidt scholen bij het creëren van een leeromgeving waarin  leerlingen de ruimte hebben om vanuit hoge verwachtingen op hun eigen tempo en niveau aan leerdoelen te werken.  

Freelance auteur digitale leermiddelen Geschiedenis

De freelance auteur digitale leermiddelen Geschiedenis werkt binnen een team dat verantwoordelijk is voor de structuur, vorm en inhoud van de leerdoelen en de bronnen die binnen het pakket van Kunskapsskolan leermiddelen worden aangeboden.  

Wat zijn jouw verantwoordelijkheden?
 • Ontwikkelen van  aantrekkelijke leermaterialen op niveau
 • Ontwikkelen van uitdagende verwerkingsoefeningen op basis van RTTI en Bloom
 • Ontwikkelen van inspirerende eindopdrachten 
Wat vragen we van jou?
 • HBO werk- en denkniveau
 • Op de hoogte van actuele ontwikkelingen binnen je vakgebied 
 • Affiniteit en ervaring met ontwerpen en ontwikkelen van digitale leermiddelen 
 • Uitstekende beheersing van de Nederlandse taal
 • Uitstekende schrijfvaardigheid
 • Gestructureerd, nauwkeurig en analytisch sterk
 • Goed kunnen samenwerken en feedback kunnen geven en ontvangen
 • Pro-actief en resultaatgericht
Wat bieden wij jou?
 • Een opdracht voor ongeveer 16-24 uur per week
 • Vergoeding die varieert tussen de € 40/60 p/u (afhankelijk van ervaring)
 • Een inspirerende op onderwijs gerichte werkomgeving
 • Mogelijkheid om tijd- en plaatsonafhankelijk te werken
Reageren op deze vacature?

Zie jij jezelf als onze nieuwe freelance auteur digitale leermiddelen Geschiedenis en wil je ook graag jouw bijdrage leveren aan gepersonaliseerd onderwijs? Wij ontvangen graag jouw sollicitatiebrief en cv via hrm@kunskapsskolan.nl onder vermelding van ‘freelance auteur digitale leermiddelen Geschiedenis’.

Mocht je nog vragen hebben omtrent de vacature, neem dan contact op met Djonie van de Pol of Madelief Keyser via 085 112 0000.

Voor meer informatie kijk op deze website en onze community website.

Deel binnen je eigen netwerk: